Ansatte i Unge Viken Teater

Teatersjef

Kari Ramnefjell

+47 924 34 398 kari@ungeviken.no
Administrativ leder

Martin Flack

+47 934 59 470 martin@ungeviken.no
Produksjonsleder

Sandra Sandbye

+47 417 68 008 sandra@ungeviken.no
Produsent

Carolinn Helgerud

+47 907 51 554 carolinn@ungeviken.no
Prosjektansvarlig Teater i barnehagen og verneombud

Thomas Møller

+47 975 32 822 thomas@ungeviken.no
Marked- og kommunikasjonsansvarlig

Kirsti Ervik

+47 911 91 701 kirsti@ungeviken.no
Markedsmedarbeider

Magnus Romslo Lindvik

+47 407 616 50 magnus@ungeviken.no
Dramaturg & prosjektleder UNG TEKST

Øystein Ulsberg Brager

+47 986 37 123 oystein@ungeviken.no
Dramaturg & UNG TEKST

Hilda Levin

+47 412 19 187 hilda@ungeviken.no
Dramaturg

Lina Killingdalen

+47 911 66 910 lina@ungeviken.no
Dramaturg- og dramatikeraspirant

Balqiis Omar Ali-Hanaf

Stillingen er støttet av Norsk kulturfond

+47 988 24 827 balqiis@ungeviken.no
Kursholder i UNG TEKST

Maria Petronella Muri Nygren

+47 905 88 886 maria@ungeviken.no
Markedsansvarlig (i permisjon)

Marianne Bain

+47 954 09 896 marianne@ungeviken.no

Hva leter du etter?

Få med deg hva som skjer på Unge Viken Teater