Ansatte i Unge Viken Teater

Teatersjef

Bo Anders Sundstedt

+47 906 21 988 boanders@ungeviken.no
Administrativ leder

Ellen-Kathrine Mathisen

+47 982 27 915 ellen@ungeviken.no
Teknisk ansvarlig

Paulucci Bakke

+47 909 99 843 paulucci@ungeviken.no
Produksjonsleder

Sandra Sandbye

+47 417 68 008 sandra@ungeviken.no
Produsent

Carolinn Helgerud

+47 907 51 554 carolinn@ungeviken.no
Produksjonsassistent

Ellen Bendu

+47 452 88 494 ellenbendu@ungeviken.no
Marked og kommunikasjon

Marianne Bain

+47 954 09 896 marianne@ungeviken.no
Dramaturg

Øystein Ulsberg Brager

+47 986 37 123 oystein@ungeviken.no
Dramaturg

Hilda Levin

+47 412 19 187 hilda@ungeviken.no

Hva leter du etter?

Få med deg hva som skjer på Unge Viken Teater

Forandring fryder

Vi har funnet nye veier og nye ideer
Vi har tatt vare på det beste fra fortiden
Der fant vi mye bra
Vi har tenkt nye tanker
De beste har vi foredlet
Noe har vi forkastet
Men nå er vi klare
Vi er klare for det unge publikumet
De som bor der vi bor
De som bor i Viken

Så derfor:
Takk for det gamle og
Velkommen til