Ansatte i Unge Viken Teater

Teatersjef

Kari Ramnefjell

+47 924 34 398 kari@ungeviken.no
Administrativ leder

Ellen-Kathrine Mathisen

+47 982 27 915 ellen@ungeviken.no
Produksjonsleder

Sandra Sandbye

+47 417 68 008 sandra@ungeviken.no
Produsent

Carolinn Helgerud

+47 907 51 554 carolinn@ungeviken.no
Produsent

Kari Schulstad Wasa

+47 948 48 255 kswasa@ungeviken.no
Teknisk produsent/driftstekniker

Trond Håvard Gamst

+47 915 56 335 thgamst@ungeviken.no
Prosjektansvarlig Teater i barnehagen

Thomas Møller

+47 975 32 822 thomas@ungeviken.no
Markedsansvarlig

Marianne Bain

+47 954 09 896 marianne@ungeviken.no
Markedsmedarbeier

Magnus Romslo Lindvik

+47 407 616 50 magnus@ungeviken.no
Dramaturg & idéutvikling

Hilda Levin

+47 412 19 187 hilda@ungeviken.no
Dramaturg

Lina Killingdalen

+47 911 66 910 lina@ungeviken.no
Kursholder i UNG TEKST

Maria Petronella Muri Nygren

+47 905 88 886 maria@ungeviken.no
Teknisk ansvarlig (i permisjon)

Paulucci Bakke

+47 909 99 843 paulucci@ungeviken.no
Dramaturg & UNG TEKST (i permisjon)

Øystein Ulsberg Brager

+47 986 37 123 oystein@ungeviken.no
Markedsmedarbeider (i permisjon)

Solfrid Marie Kleveland Crowo

+47 418 57 784 solfrid@ungeviken.no

Hva leter du etter?

Få med deg hva som skjer på Unge Viken Teater