Ansatte

Teatersjef

Kari Ramnefjell

+47 924 34 398 kari@ungeviken.no
Administrativ leder

Martin Flack

+47 934 59 470 martin@ungeviken.no
Produksjonsleder

Sandra Sandbye

+47 417 68 008 sandra@ungeviken.no
Produsent

Carolinn Helgerud

+47 907 51 554 carolinn@ungeviken.no
Prosjektansvarlig Teater i barnehagen og verneombud

Thomas Møller

+47 975 32 822 thomas@ungeviken.no
Markeds- og kommunikasjonsansvarlig

Anika Mackenroth

+47 913 01 125 anika@ungeviken.no
Formidler / produksjonsmedarbeider

Sofie Anna Røger

+47 911 85 893 sofie@ungeviken.no
Dramaturg & prosjektleder UNG TEKST

Øystein Ulsberg Brager

+47 986 37 123 oystein@ungeviken.no
Dramaturg & UNG TEKST

Hilda Levin

+47 412 19 187 hilda@ungeviken.no
Dramaturg (vikar)

Toril Solvang-Kayiambakis

+47 995 65 819 toril@ungeviken.no
Dramaturg

Lina Killingdalen

+47 911 66 910 lina@ungeviken.no
Teknisk ansvarlig

Håkon Oxaas Karlsen

+47 416 30 767 hakon@ungeviken.no

Hva leter du etter?

Få med deg hva som skjer på Unge Viken Teater